Home Вебинари Одвикнување од доење

Одвикнување од доење

299,00 ден

Времетраење: 25 минути

Напомена: Откако ќе ја купите претплатата вратете се на истиот линк за вебинарот како би можеле да го погледнете видеото (https://bit.ly/33uQOvi).

Претплатата за вебинарот е неограничена.

SKU: WEB02 Категорија

Предавач:

Јасна Апостолски – Николов | Дипломирана медицинска сестра, Меѓународен консултант за доење – IBCLC, Сертифициран едукатор за психофизичка подготовка на трудници.

Тема: Одвикнување од доење

Времетраење: 25 минути

Контакт: info@zdravobebe.mk | 075 260 908

15,256ФановиМи се допаѓа
1,327СледбенициСледете не
566СледбенициСледете не
453СледбенициСледете не
1,258ПретплатнициПретплата
error: Content is protected !!